O firmie

Misją firmy TRONIX jest dostarczanie naszym klientom dopasowanych do ich potrzeb, wydajnych i łatwych w użyciu rozwiązań informatycznych, zgodnie z założonym budżetem i czasem.

Misję tę realizujemy tworząc oprogramowanie komputerowe działające w oparciu o zaawansowane, sprawdzone w działaniu i uznane na rynku technologie.

Działamy na rynku od 1997 roku. Od 2001 koncentrujemy się głównie na tworzeniu oprogramowania komputerowego, w postaci systemów obsługiwanych przez przeglądarkę internetową oraz integracji systemów informatycznych.

Uzupełnieniem działań w zakresie produkcji oprogramowania są usługi doradcze i specjalistyczne związane z rynkiem IT.

Naszą działalność rozwijamy w trzech obszarach:

 • Dostarczając rozwiązania naszej produkcji dla administracji publicznej, w tym m.in:
  • System elektronicznego obiegu dokumentów zintegrowany z EPUAPem
  • Systemy dedykowane dla stacji sanitarno-epidemilogicznych, np. oprogramowanie dla laboratoriów higieny komunalnej i epidemiologii

 • Dostarczając rozwiązania naszej produkcji dla biznesu, w tym m.in.:
  • System i-CRM wspomagający zarządzanie relacjami z klientem oraz zarządzanie sprzedażą i magazynem
  • Sklep internetowy ściśle zintegrowany z systemem i-CRM

 • Tworząc rozwiązania dedykowane, w tym dostarczając, wdrażając i integrując rozwiązania naszych partnerów.

Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania komputerowego, zaawansowanego wykorzystania baz danych, a także budowania rozwiązań elektronicznych i integrowania ich z systemami teleinformatycznymi.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów dostarczamy kompleksowe rozwiązania, w ramach których realizujemy dostawę i wdrożenie infrastruktury teleinformatycznej, bazodanowej i software'owej.

Jeśli powierzysz nam zadanie polegające na usprawnieniu działania instytucji lub biznesu przy zastosowaniu technologii informatycznych, dostarczymy najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie w przystępnej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.