PRACA

Poszukujemy programistów chcących dołączyć do naszego zespołu na stanowiska:

  • Programista JAVA
    • Opis stanowiska
      • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java/JEE
      • tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji,
      • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu,
      • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań.
    • Wymagania:
      • dobra praktyczna znajomość technologii Java EE (JPA, EJB, Servlet, JSP, JSF)
      • dobra znajomość SQL, SVN, Maven, HTML/CSS, Netbeans lub Eclipse
      • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych
      • dobra znajomość programowania obiektowego
      • samodzielność, komunikatywność, kultura osobista
      • motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji
    • Dodatkowym atutem będzie:
      • praktyczna znajomość GWT i/lub Primefaces
      • praktyczna znajomość PostgreSQL
      • praktyczna znajomość systemu Linux/FreeBSD
      • praktyczna znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
    • Oferujemy:
      • pracę w niekorporacyjnych standardach
      • przyjacielską atmosferę
      • udział w ciekawych projektach
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • elastyczne formy zatrudnienia i stabilne warunki pracy

  • Programista PHP
      • prace projektowe i programistyczne w środowisku PHP / JavaScript
      • tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji
      • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu
      • dobra praktyczna znajomość języka PHP oraz JavaScript
      • dobra znajomość SQL, SVN, JQuery, HTML/CSS, Netbeans lub Eclipse
      • podstawowa umiejętność tworzenia i obróbki grafiki
      • znajomość JAVA/JEE
      • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie dla posiadanych umiejętności i osiąganych rezultatów

Jeśli uważasz, że mógłbyś/mogłabyś dołączyć do naszego zespołu - prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca (at) tronix.pl

Do CV proszę załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez TRONIX Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce, ul. Wrzosowa 37a."

Mimo, że analizujemy całą korespondencję zastrzegamy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.