Ułatwienia dostępu

TRONIX

ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE SZYTE NA MIARĘ POTRZEB

Pasja i doświadczenie. Na rynku usług informatycznych od 1997 r.

TRONIX

ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE SZYTE NA MIARĘ POTRZEB

Pasja i doświadczenie. Na rynku usług informatycznych od 1997 r.

Kilka słów o Tronix

Trwałe projekty biorą się z pasji. To właśnie to twórcze spoiwo stało się fundamentem stworzenia i rozwijania marki Tronix. Obecni na rynku usług informatycznych od 1997 r., możemy pochwalić się bezcennym doświadczeniem, które dziś jest filarem rozwoju naszej firmy i jedną z przewag konkurencyjnych.

Doświadczenie w programowaniu

Począwszy od 2001 r. specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania komputerowego w formie systemów i aplikacji obsługiwanych przez  przeglądarki internetowe.

Drugim obszarem naszego działania, który ewoluował przez lata są integracje systemów informatycznych. Wielu Klientów, zadowolonych z innych usług w naszym wykonaniu, chętnie korzysta z wiedzy ekspertów Tronix w postaci usług doradczych IT.

Dziś do tego portfolio dodajemy jeszcze rozwijające się usługi przyszłości – Internet rzeczy (IoT) i sterowanie przemysłowe (OT). Swobodnie poruszamy się pomiędzy światami „czystego” software’u i sprzętu komputerowego trafnie uzupełniając istniejące opcje o użyteczne dla Klienta dodatkowe funkcje.

Oprogramowanie tworzone dla ludzi

Usługi Tronix dają Ci możliwość uczynienia kroku na przód. Oprogramowanie informatyczne i aplikacje internetowe to dziś nieodzowny element rozwoju. Powierz je w ręce profesjonalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w programowaniu i niesłabnącą pasją do swojej pracy.

elastyczność

Pasja do programowania pozwala nam na tworzenie spersonalizowanych produktów informatycznych obliczonych na realizację celów zamawiającego.

zrozumienie

Niezależnie od tego, czy współpracujemy z przedstawicielami sektora biznesu czy administracji publicznej, zawsze staramy się wsłuchać w deklarowane potrzeby
i wspólnie zaprojektować rozwiązanie najlepiej zaspokajające ich oczekiwania.

nowoczesność

W oparciu o właściwe zrozumienie
i interpretację celów Klienta, projektujemy rozwiązania dostarczane
w formie najnowszych technologii.