Ułatwienia dostępu

i-CRM

i-CRM to kompleksowe podejście do procesu obsługi Klienta

i-CRM

i-CRM to kompleksowe podejście do procesu obsługi Klienta

Co to jest CRM?

CRM (customer relationship management) to najprościej rzecz ujmując zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami, czyli tzw. zbiór zadań, procedur i narzędzi, które są niezbędne w kontakcie z kontrahentem.

Sprawna obsługa tego procesu wymaga ciągłego gromadzenia, przetwarzania i analizowania informacji, co w dzisiejszych czasach wydaje się niemożliwe bez skutecznego systemu informatycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z Internetowym systemem i-CRM.

i-CRM to kompleksowe podejście do procesu obsługi Klienta

TRONIX i-CRM jest nowoczesnym systemem informatycznym wspomagającym wszelkie aspekty obsługi klienta i gromadzenia wiedzy o nim. Umożliwia rejestrowanie i analizę informacji dotyczących kontrahentów, z którymi współpracujemy – zarówno dostawców jak i odbiorców.

i-CRM to zarządzanie projektami

System umożliwia zarządzanie oraz kontrolę krótko i długoterminowych projektów. Zarejestrowane informacje mogą być dowolnie łączone z innymi elementami systemu, dzięki czemu szybko można uzyskać dostęp do wszelkich istotnych informacji powiązanych z danym przedsięwzięciem.

i-CRM to zarządzanie kampaniami marketingowymi i mailingowymi

Potrzebujesz przeprowadzić kampanię marketingową lub akcję mailingową – skorzystaj z bogactwa opcji systemu i-CRM. Zapiszesz wszelkie potrzebne informacje, wyślesz zaproszenie do 3000 kontrahentów i zarejestrujesz informację o tych, którzy potwierdzili przybycie na najnowszą kampanię promocyjną organizowaną przez Twoją firmę. To wszystko przy pomocy jednego narzędzia, z zachowaniem pełnej kontroli wydatków i budżetu.

i-CRM to korespondencja seryjna zintegrowana z pakietem Microsoft Office™

Po zakończonej imprezie promocyjnej wyślesz podziękowanie do wszystkich przybyłych gości. Korespondencja będzie wyglądała profesjonalnie, bowiem przygotujesz ją korzystając z pakietu Microsoft Office™ i wszystkich jego zaawansowanych możliwości. Następnie używając modułu korespondencji seryjnej systemu i-CRM, zintegrowanego z pakietem MS Office, wyślesz spersonalizowane pisemne podziękowanie za przybycie (oczywiście nadruk na kopercie, naklejce lub w okienku koperty powstanie automatycznie). Proste, nieprawdaż?

i-CRM to poczta elektroniczna zintegrowana z systemem

W system i-CRM wbudowany został moduł poczty elektronicznej. Korespondencja może zostać automatycznie związana z kontrahentem. Dołączona do jego rekordu oraz powiązana z aktualnie prowadzonym projektem będzie stanowiła bardzo ważne źródło informacji dla wszelkich uczestników projektu. Jeśli podczas wysyłki poczty zaznaczysz opcję „mailing”, to każdy z adresatów otrzyma oddzielną przesyłkę. Twoja poczta do wielu użytkowników nie będzie już więcej klasyfikowana jako SPAM!

i-CRM to system obiegu dokumentów

Procedury w Twojej firmie wymagają wielopoziomowej akceptacji przygotowanych ofert? Twoja firma korzysta z systemu zarządzania jakością ISO 9000? Zdefiniuj procedury akceptacji dokumentów. Automatyczne powiadomienia, historia i wiele ścieżek akceptacji, to wszystko znajdziesz w i-CRM.

i-CRM to procedury obsługi klientów

Profesjonalna obsługa klienta jest podstawą rozwoju Twojego biznesu. Zastosowanie procedur organizuje, standaryzuje i usprawnia tę pracę. W systemie i-CRM możesz zdefiniować kroki wielu procedur oraz określić jak długo dany krok może trwać. Przypisanie procedury do klienta – to jedno kliknięcie myszką, jednak od tej chwili i-CRM pilnuje, aby nie przekraczać ustalonych terminów. Idealne narzędzie do obsługi sprzedaży lub reklamacji.

i-CRM to zarządzanie zasobami

Twoi pracownicy korzystają ze wspólnych narzędzi (samochody, notebooki, projektory multimedialne)? Unikną sytuacji konfliktowych dzięki modułowi rezerwacji i wypożyczeń. Z łatwością zaewidencjonujesz wszelkie zasoby firmowe, dzięki unikalnemu systemowi przypisania dowolnych (ale definiowanych) cech do zasobu.

Zapytaj o oprogramowanie

Tworząc oprogramowanie nie uciekamy się do schematów. Każdy kolejny projekt wymaga od nas nowej optyki i indywidualnego podejścia do Klienta. Skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się, jakie korzyści może dać Twojej organizacji oprogramowanie stworzone przez Tronix.

Zapoznaj się z pozostałą ofertą Tronix

Oprogramowanie (Software house)

Zaprogramuj się na zupełnie nowe możliwości.

Integrator rozwiązań IT

Odkryj potencjał integracji dla Twojego biznesu.

Internet rzeczy (IoT)

Otwórz się na kolejny etap cyfrowej rewolucji.

Sterowanie przemysłowe (ot)

Wykorzystuj najnowsze rozwiązania w pracy.